ביטוח אופניים חשמליים מחיר

תוכן עניינים

ידעתם שלמילה "פראייר" כמעט ואין תרגום מהשפה העברית לשפות אחרות?

נסו את Google Translate.

נכון שחשוב מאוד להשוות את מחיר הביטוח, כי מי מאיתנו לא רוצה לשאוף לחסכון מקסימאלי? אבל תדעו שחשוב לא פחות, לבצע גם השוואה מעבר למחיר הביטוח לאופניים החשמליים בלבד. אנחנו יודעים, כשעושים ביטוח קשה לדמיין את עצמנו רגע אחרי תאונה, על זה שנצטרך עדיין לשלם חשבון חשמל ומים, שכירות וארנונה, ומי אמר שנוכל לחזור מיד לעבודה? אבל צריך לחשוב על זה, כי זאת בדיוק הסיבה שאתם עושים ביטוח. מחיר הביטוח לאופניים חשמליים משפיע ישירות על סוג הכיסויים שרוכשים, לכן יש להשוות בין גובה הפיצוי המוצע במסגרת העלות שתשלמו.

לפעמים כאשר מבצעים השוואת מחירי ביטוח לאופניים חשמליים, הצעה עשויה להישמע מפתה מבחינת המחיר שלה, כשבפועל המחיר הוא לא כל מה שחשוב. תמיד תבקשו לראות גם את הכיסויים, גם את התנאים של מקרה התאונה בהם תהיו זכאים לפיצוי וגם משתנים נוספים שרלוונטיים עבורכם. לאחר פציעה כתוצאה מתאונת אופניים חשמליים, עולה צורך מידי בתשלום הוצאות רפואיות והתמודדות עם אבדן של ימי עבודה. זכרו, לא לבדוק רק את גובה הפיצוי! תקראו את האותיות הקטנות, אל תתביישו לשאול את כל השאלות ותוודאו מה הוא פרק הזמן שיחלוף מרגע התאונה ועד לקבלת הפיצוי לחשבון הבנק שלכם.

דגשים לצרכן – איך המחיר משפיע על גובה הפיצוי

זה מאוד פשוט – תשלמו יותר, תקבלו יותר.

אבל מי אמר שאתם צריכים יותר?

במעמד רכישה של ביטוח לאופניים חשמליים, נסו להבין מה המשאבים שעומדים לרשותכם כדי לחשב את טווח הפיצוי שיידרש להתמודדות ראויה וצליחת המשבר במקרה תאונה. מחיר ביטוח אופניים חשמליים זניח עבור אדם אשר מתפרנס מעבודת כפיים. למה? כי רוכב כזה מסתכן בעת נסיעה על אופניים חשמליים, שעשויה להוביל לפציעה שתמנע ממנו להגיע לעבודה לתקופה ממושכת. לעומתו, אותה הפציעה בקרב אדם ממגזר השירותים שעובד במשרד, סביר שתגזור אבדן ימי עבודה מועט יותר. המחיר של ביטוח אופניים חשמליים לא חייב להיות יקר, אבל הוא חייב להתאים לכם כלקוח.

לעומת החלטה לרכוש ביטוח ומסלולי פיצוי אחרים, ביטוח תאונות אישיות מעניק פיצוי חד פעמי במקרה של תאונה באופניים חשמליים. המחיר של ביטוח תאונות אישיות לאופניים חשמליים הינו החל מ-5 שקלים ליום ולעומת ביטוחים אחרים, הוא מתבלט עבור רוכבי אופניים חשמליים ביתרונות של חוסר בירוקרטיה והמענה האמיתי שנותן לנזקי גוף. תשלום ביטוח אופניים חשמליים מבטיח פיצוי כספי, שכן כולנו חשופים לנזקי גוף ופציעות בעת רכיבה, ובכלל בחיים. תוצאותיה תאונת אופניים חשמליים עשויות לגרור אשפוז ממושך הכרוך בהוצאות כספיות, כאשר אף רוכב אינו מוגן לחלוטין.

כמה עולה ביטוח לאופניים חשמליים?

כסף זה לא הכל בחיים, אבל זה הרוב.

עסקים רבים מצהירים שדוגלים במחירים זולים, וזה מעולה. היום אפשר למצוא הכל נגיש וזמין עבורנו בלחיצת כפתור – אבל חשוב להבין מי יהיה נגיש וזמין עבורנו במקרה של תאונה. תסתכלו על המחיר, אבל אל תשכחו לבדוק את הקריטריונים שחשובים ברגע האמת. המטרה שלכם בביטוח היא שבמקרה תאונה תקבלו מענה אמיתי שיסייע לכם, ולא סתם לשלם מידי חודש כדי לגלות שיכולתם להתנהל אחרת.

אז איך עושים את זה?

תדאגו להתאים את גובה המחיר של ביטוח האופניים החשמליים לא רק למצבנו כפי שהוא היום – אלא  למצב לשמו אנו רוכשים את הביטוח, להתמודדות במקרה של תאונה. זו גם שאלה של "כמה עולה", אבל יותר שאלה של "מה אצטרך" ומה הפיצוי שיתקבל. לפי אלו, מתאימים את טווח העלות של ביטוח לאופניים חשמליים לסכומי הפיצויים האופטימאליים שיסייעו לכסות אבדן של ימי עבודה והפסד שכר כזה או אחר.

מה הם הכיסויים במסגרת המחיר לביטוח לאופניים חשמליים?

במילים פשוטות, ביטוח לאופניים חשמליים יופעל בכל מקרה של פגיעת גוף כתוצאה מתאונת דרכים. ביטוח אופניים חשמליים מכסה על כל פגיעת גוף שחלה כתוצאה מתאונה, כאשר התשלום על הפוליסה מועבר לחברת הביטוח מידי חודש ומבטיח פיצוי כספי במקרה של פציעה. הבנה של הצורך בפיצוי כספי במקרה של תאונה מביאה רוכבים רבים לרכוש ביטוח לאופניים חשמליים. במסגרת המחיר לביטוח אופניים חשמליים, הפוליסה מכסה את כל הנוגע לסיוע בהוצאות רפואיות ונועדה להעניק כיסוי מידי ובסיסי ולאפשר קבלת טיפול ולהפחית כל דאגה כלכלית של הרוכב.

רוכבי אופניים חשמליים בוחרים לרכוש כיסוי ביטוח מתוך גילוי של אחריות אישית, ורצון שלא להסתמך על גופים חיצוניים למתן מענה בשעת הצורך. הצלחה בבחינת התיאוריה, הנפקת רישיון רכיבה וחבישת קסדה הם צעדים חיוניים והכרחיים לנקיטת זהירות. עם זאת, צעדים אלו אינם מעלימים את הסכנות הטמונות ברכיבה בצד הכביש. מידת החשיבות לרכישת של כיסוי ביטוח לאופניים חשמליים מתגלה בשעת צרה כגלגל הצלה על מנת להבטיח הגנה מלאה במקרה של פגיעה בתאונה.

גורמים המשפיעים על מחירי ביטוח אופניים חשמליים

אנחנו ב-Urban Ride בעד חבישת קסדה, תשומת לב מקסימאלית וזהירות מרבית על הכביש. סך הכל, מקווים שתשמרו על עצמכם. עם זאת, אין שום קשר בין קבלת הפיצוי או זכאות לביטוח לבין אחריות לגרימת התאונה או שאלות כמו אשמה או חבישת קסדה (ושוב, שימו קסדה!). חשוב להבין שהגורמים המשפיעים על מחיר הביטוח לאופניים חשמליים נתונים לבחירת המבוטח. מה הכוונה? נסביר. רוכב אופניים אשר נוסע ברחבי העיר חשוף גם למפגעים שאינם קשורים באופן ישיר לרכיבה ועל כן רמת הסיכון עבורו עולה.

בחירה במחיר של ביטוח אופניים חשמליים מכסה בגין כל פציעה, שבר או נזקי גוף במקרה של תאונה, מעבר לזמן הרכיבה בלבד. המשמעות היא שהפיצוי שמקנה הביטוח לאופניים חשמליים יופעל גם במידה והפציעה לא התרחשה במסגרת התאונה. גורם נוסף שמשפיע על המחיר של ביטוח אופניים חשמליים נוגע לצורך של הרוכב בקבלת פיצוי של תשלום מעבר לשבר, נכות או פיצוי במסגרת תאונות אישיות. הרוכב יכול לבטח גם כל הנוגע לנכות תעסוקתית שמטרתה לפצות על אבדן ימי עבודה ופגיעה ברמת ההשתכרות.

התאמת עלות אישית לביטוח אופניים חשמליים

כשמדובר בנסיעה פרטית באופניים החשמליים, לרוב רוכבים יבחרו בכיסוי של ביטוח תאונות אישיות על מנת לקבל פיצוי במקרה של תאונת אופניים חשמליים. התאמת המחיר של ביטוח אופניים חשמליים מתבצעת בהתאם לצרכי הרוכב, כך שאם מדובר בשליח, בדרך כלל יעדיף כיסוי שכולל גם נכות תעסוקתית או אבדן הכנסה על מנת לשמור על רמת חיים.

רוכבי אופניים חשמליים נמצאים במרחבים האורבאניים בצד הכביש ולעתים בשבילי אופניים. יש הרוכבים אחת לשבוע, ויש שרוכבים בכל יום. חלק מהרוכבים עושים שימוש באופניים החשמליים לצרכי עבודה, פנאי או אפילו סתם מטעמי נוחות. אבל, מה זה משנה? לאחר תאונת רכיבה של אופניים חשמליים, עולה צורך מידי בקבלת פיצוי כספי שיסייע בהתמודדות הראשונית, החל ממימון הוצאות נזקי גוף, דרך אבדן ימי עבודה ועד לעלויות תיקון של האופניים החשמליים. לכן, חשוב לבצע התאמה של מחיר הביטוח לגובה הפיצוי שיידרש לכיסוי הוצאות התאונה, לצד ההוצאות השוטפות.

תקנון ותנאי שימוש אורבן רייד (להלן- החברה)

כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי הינו מודע לתנאי השימוש באתר ומאשרם.

הנך מאשר בזאת כי אתה בעל כשרות משפטית ובגיל מספק על פי חוק ליצור חוזה מחייב, לעניין זה לפחות בגיל 21, על מנת שתהיה כשיר להשתמש באתר ו/או ברכישת שירות מהחברה. יצויין כי עליך לעמוד בדרישות חברות הביטוח והאתר לרבות אזרחות ישראלית, ת.ז בתוקף, בעל דואר אלקטרוני תקין ופעיל, בעל כתובת בישראל, ועוד דרישות שיעלו בהמשך ההתקשרות לצורך קבלת הפוליסה המבוקשת והנפקתה. החברה לא תישא באחריות מכל סוג, בגין כל נזק שהוא, בין אם ישיר ובין אם עקיף, אשר נגרם עקב שימוש באתר.

כל המבצע פעולה באתר מאשר שהינו מודע לתנאי השימוש באתר ומקבלם. השארת מידע ופרטי יצירת קשר ייעשו באמצעות מילוי טופס חכם כפי שמופיע באתר- לרבות תנאי ההתקשרות הסופיים והסדר התשלום (להלן: "פניה"). יצויין כי המחיר המצוין באתר אינו סופי וכפוף לאישורן הסופי של חברות הביטוח ובהתאם לנתונים שנמסרו והמסמכים שיוגשו בפועל לצורך קבלת אישור חברת הביטוח להנפקת הפוליסה כאמור. 

  1. הצהרות משתמש באתר 

הריני מאשר, מצהיר ומתחייב כדלקמן:  1.1 הריני מאשר בזאת, כי אני מעוניין לקבל הצעה לביטוח באמצעות אתר אינטרנט זה עבורי ו/או עבור בני משפחתי מקרבה ראשונה, ולצרכים אישיים בלבד. 1.2 הריני מסכים, כי במידה ויופסק תהליך קבלת ההצעה לביטוח באמצעות אתר זה, בכל שלב ומכל סיבה שהיא, נציגי אורבן רייד ו/או מי מטעמה יפנו אליי באמצעי התקשרות שונים בהתאם לפרטים שמסרתי, במטרה לסייע לי להשלים את תהליך קבלת ההצעה ורכישת הפוליסה. לעניין זה, קבלת הצעה והליך רכישה אשר החלו באתר, ייחשבו לרכישה באמצעות האתר, אף אם הרכישה בפועל הושלמה בסיוע של נציג מטעם החברה. הריני להצהיר כי בעת אישור תנאים אלו, הריני מייפה את כוחם של נציגי אורבן רייד, בראשות סוכן הביטוח רמי בכר, לבצע חיפוש עבורי ועבור ילדיי הקטינים באתר הר הביטוח להוצאת דוח מסלקה לטובת בחינת כפל ביטוח טרם הנפקת הפוליסה. 1.3 הריני מאשר כי קראתי את תנאי השימוש ומדיניות שמירת הפרטיות של החברה והבנתי את האמור בהם. 1.4 ידוע לי, כי פוליסות הביטוח על נספחיהן מפורסמות באתר האינטרנט של החברה, וניתן לצפות בהן, להדפיסן ולהורידן מהאתר בכל עת. 1.5 ידוע לי, כי תנאי הפוליסה וחריגיה וכן כל האמור בדף פרטי הביטוח התקפים במועד תחילת הביטוח, הם אלו אשר יחייבו את הצדדים. 1.6 הנני מצהיר כי כל הפרטים אשר יימסרו על ידי במסגרת פנייתי לקבלת הצעה ו/או לרכישת פוליסת ביטוח באמצעות אתר זה, נמסרים מרצוני החופשי והינם נכונים, מלאים, אמתיים ומדויקים וכי לא הסתרתי ו/או סילפתי מידע העלול להטעות את אורבן רייד בשיקוליה ביחס לקיבול הצעתי ו/או קביעת דמי הביטוח, לפי העניין. הריני מתחייב בזאת להביא לידיעת החברה כל שינוי בפרט מהותי שנמסר על ידי לצורך רכישת הביטוח. 1.7 ידוע לי, כי בהעדר המצאת אישורים תומכים במידע שנמסר על ידי לצורך קביעת תנאי הביטוח ודמי הביטוח, החברה תהא רשאית לעדכן את דמי הביטוח במהלך תקופת הביטוח, רטרואקטיבית מיום תחילת הביטוח, תוך חיוב אמצעי התשלום באמצעותו שולם הביטוח, ובמקרים חריגים אף לבטל את הפוליסה, בכפוף לתנאי הביטול הקבועים בה. 1.8 הריני מאשר בזאת, כי קראתי והבנתי את ההצהרות וההודעות הנלוות לתהליך קבלת הצעה ו/או הרכישה באתר, לרבות ובפרט מסמך הצהרות זה, ואני מסכים לכל האמור בהן. 1.9 ידוע לי, כי מסמך הצהרות זה חל עליי ועל כל אלו שיבוטחו במסגרת הפוליסה אותה ברצוני לרכוש באמצעות אתר האינטרנט, וכן כי הצהרתי זו מחייבת את עזבוני ו/או את הבאים מטעמי. 1.10 הריני מצהיר בזאת כי הנני דובר השפה העברית, ומבין היטב את האמור במסמך הצהרות זה ובכל הקשור להצעה ולרכישת הביטוח. 1.11 הנפקת הפוליסה על פי פרטי ההצעה באתר החברה יעשה בכפוף לאישור ולתנאים, דרישות למתן מידע ונתונים נוספים של חברת הביטוח ובכפוף לאישורה. ידוע לי כי תנאי הביטוח ותנאי להשלמת הליך רכישת הפוליסה הינו אישור חברת הביטוח לתנאי הפוליסה והינם כפופים לכל הוראת דין ו/או הוראה מאת הממונה על רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. 1.12 ידוע לי כי הפוליסה תשולם באמצעות כרטיס אשראי בלבד, , במסגרת האפשרויות שיינתנו על ידי החברה במעמד רכישת הביטוח, וכפי שיעודכנו מעת לעת. ידוע לי כי התשלומים יהיו חודשיים, שווים ורצופים, ובפרמיה שקלית – על פי תנאי החברה המבטחת. 

החברה רשאית לפתח ממשקים פעילויות וכלים טכנולוגיים נוספים באתר.

לחברה תהיה הזכות, בכל עת, לשנות ו/או להפסיק כל מאפיין ו/או תכונה ו/או שימוש של האתר ו/או השירות, לרבות תוכן, ו/או תנאים הנדרשים לצורך גישה ושימוש באתר ו/או הנפקת פוליסה. החברה רשאית להפסיק הפצתו של כל מידע, לשנות ו/או להפסיק כל שיטת העברת מידע.

הצעות המחיר באתר נתונים לשינוי בהתאם למדיניות החברה ולתנאי הפוליסה ודרישות חברת הביטוח. התוכן הנקוב בפוליסה הוא הגובר בעת סתירה בין הצעה באתר לבין הפוליסה שהופקה. האתר לא יישא באף אחריות לרבות אך לא רק בפניה שלא התממשה לפוליסה, תביעה שהוגשה ונדחתה באמצעות חברת הביטוח ו/או להצעת מחיר ולמקרה שהצעת המחיר הראשונית הייתה שונה מההצעה הסופית שניתנה ע"י חברת הביטוח ו/או שנקובה בפוליסה. 

אסורה תקיפת האתר לרבות הטמעת תוכנות עויינות, סריקת האתר באופן ידני ו/או באמצעות רובוט ו/או כריית נתונים, כניסה לאזורים ללא הרשאה, קבלת מידע שאינך מורשה לצפות בו, לרשום אחרים לקבלת השירות, שימוש באתר ומידע בו אלא רק למעט מילוי טופס פניה באתר ועיון במידע האתר.

חל איסור לעשות שימוש לרעה באתר ובתוכן האתר לרבות למטרות שאינן חוקיות או שיש בהן כדי לגרום לנזק, הטעיה, לעודד, לשדל להמריץ ולפעול בניגוד לחוק, פגיעה בזכויות קניין רוחני של צדדים שלישיים ובכלל, פגיעה בפרטיות של צד כלשהו, העלאת תכנים למטרת פרסום, הוצאת דיבה, השמצה, פוגעני, אסור לשימוש, להטיל אחריות על האתר ו/או לפגוע במוניטין האתר ומפעיליו. 

הנך מצהיר כי לא תמסור פרטים שקריים ותמלא את המסמכים ו/או הטפסים הדרושים באתר ובהתקשרות ההמשך באופן ממצה, עם נתוני אמת ובכלל, לרבות מילוי פרטים זהים בשנית ככל הדרוש, והכל לצורך קבלת הצעה לפוליסה המבוקשת ובהתאם לדרישות החברה ו/או חברת הביטוח הרלוונטית ו/או למדיניות האתר.

הינך מצהיר כי כל המידע שנמסר על ידך נכון ומדוייק וכי הינך יודע כי יכול שכל המידע וחלקים ממנו יועברו לגורמים שלישיים כגון חברות הביטוח אשר מסתמכים עליו וזאת לצורך מתן שירות מדויק ואמין. הנך מאשר כי השיחות הטלפוניות יהיו מוקלטות לצורך השלמת הליך רכישת הפוליסה עם נציגי החברה.

כל הזכויות באתר לרבות עיצוב האתר, לוגו, מבנה האתר, תוכנות,  קוד מחשב, קבצים גרפיים, ממשק, יישומים, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו, הינן רכוש אורבן רייד ורמי בכר פיננסים בע"מ וקניינם הרוחני. אין להעתיק, לשנות, לפרסם, לשדר, להעביר, למכור, להפיץ או לעשות שימוש מסחרי או אחר כלשהו, בתוכן האתר או כל חלק ממנו, ללא הסכמה מוקדמת ומפורשת בכתב מרמי בכר פיננסיים. כל הפרה של האמור בסעיף זה, עלולה לגרום לתוצאה של הפרת זכויות יוצרים, זכויות סימני מסחר ו/או זכויות קניין רוחני אחרות, באופן שעלול להשית על המפר עונשים ו/או קנסות פלילים ו/או אזרחיים.

אין לחשוף את הצעות המחיר לצדדים שלישיים אלא אם כן ניתן אישור מפורש ובכתב על ידי החברה.

המשתמש מוותר בעצם שימושו באתר על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מהאתר העשויה לנבוע כתוצאה משימוש באתר והסתמכות על האתר. ככל שקמות טענות בנוגע לתנאי הפוליסה מצד הלקוח ולהפך בין חברת הביטוח ללקוח, ילבנו ויפתרו זאת הצדדים מבלי לערב את האתר ומנהליה. ככל שיגרר האתר לסכסוך בין הצדדים, מבלי שהדין מחייב זאת, יישא המשתמש בתשלום עבור ההוצאות הכרוכות בעניין לרבות הוצאות עו"ד. יתרה מכך אין האתר אחראי על דרך, תנאי, אופן ההתקשרות של חברות הביטוח עם הלקוחות ולא יישא באף נזק בעניין.

בכל מקרה, ניתן לפנות לאזור צור הקשר באתר ולהשאיר פנייה. מנהל האתר יבדוק את הפניה אך אינו מתחייב לנקיטת פעולה מסויימת וקבועה מראש ו/או לעדכן בעניין.

המשתמש יפצה את האתר על ההוצאות הכרוכות כתוצאה מהפרת תנאי שימוש אלו לרבות טיפול משפטי ככל שיהיה.

כל זכות, סעד ו/או תרופה של החברה על פי תנאי שימוש אלו זה לא יגרעו מכל זכות, סעד ו/או תרופה אחרים של החברה. תנאי שימוש אלו אינם מהווים חוזה לטובת צד שלישי והוא לא מקנה כל זכות לצד שלישי כלשהו. שום ויתור, הימנעות מפעולה או מתן ארכה הניתנים על ידי החברה לא יחשבו כויתור על זכויותיה על פי תנאי שימוש אלו ו/או על פי כל דין, ולא תהווה תקדים לכל מקרה אחר, ולא יפגעו בזכותה של החברה לממש את זכויותיה בכל עת, ולא תשמע כל טענה בדבר ויתור או השהייה. במקרה של סתירה בין סעיפים בתנאי שימוש אלו יגבר הסעיף שעדיף מבחינה פרשנית בהתאם לכלל הניסוח ביתר הסעיפים של תנאי השימוש.

הדין החל על הפעולות באתר ועל תנאי שימוש אלה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות ייחודית ובלעדית לדון בכל תביעה ו/או בקשה העשויה להיות מוגשת בקשר לתנאי שימוש אלו נתונה לבית משפט בתל- אביב המוסמך לפי העניין.

מדיניות הפרטיות 

ככלל, אורבן רייד מכבדת את פרטיות לקוחותיה הפוטנציאליים ומבוטחיה (להלן: "לקוחות החברה") ודואגת בכל זמן נתון  להגן על המידע. אורבן רייד אוספת במאגר הנתונים שלה את המידע הדרוש לה על מנת לספק ללקוחות החברה את השירות המבוקש, תוך הגנה על אורבן רייד, והכל בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות התשמ"א 1981 (להלן: "החוק"), וכן הוראות דין ורגולציה החלות על אורבן רייד. 

מסמך זה המתאר את מדיניות הפרטיות באתר האינטרנט שכתובתו www.urbanride.co.il ("האתר") הינו חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש באתר. מדיניות הפרטיות חלה על כל צפייה ו/או שימוש באתר, בכל אמצעי תקשורת.

האמור במדיניות פרטיות זו כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, וכל האמור בה מיועד לנשים וגברים כאחד. כן, כל האמור במדיניות פרטיות זו בלשון יחיד, אף רבים במשמע, ולהפך.

שימוש באתר, לרבות השירותים השונים המוצעים דרכו, עשויים להיות כרוכים ברישום ומסירת פרטים ומידע אישי (כגון שם, מספר תעודת זהות, גיל, כתובת, מספר טלפון, דואר אלקטרוני, פרטי אמצעי תשלום ועוד). לתשומת לבך, אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים והמידע האישי. אורבן רייד מתחייבת לשמור על סודיות המידע האישי שברשותה, ולוודא כי כל העוסק מטעמה, לרבות ספקי שירות, יתחייבו בכתב לשמירה על סודיות המידע והעדר שימוש בו, אלא במסגרת מילוי תפקידם ולמטרה שלשמה נמסר המידע.

מסירת מידע תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי בלבד – אולם מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום או להשתמש בחלק משירותי האתר, לרבות ביטול תוקף הפוליסה, ככל ותונפק, וכל שירות הניתן לך או באפשרות לקבלו.

 הנך נותן הסכמתך לאורבן רייד  לאסוף ולשמור מידע בקשר אלייך, שייאסף במסגרת שימושך באתר ו/או בכל מסגרת אחרת הקשורה לאורבן רייד  – בין אם יימסר באופן ישיר על ידך ובין אם יתקבל או יופק באופן עקיף ("המידע") – במאגרי המידע של החברה.

 הנך נותן הסכמתך לכך שאורבן רייד  תהיה רשאית לאסוף ולהפיק את המידע , ולעשות שימוש במידע , כדי לאפשר לך להשתמש באתר, למטרות שיווק ומכירה, למתן הצעות, מתן הטבות, יצירת קשר, שליחת עדכונים, פניה וזיהוי, אימות פרטים, שיפור השירות, מתן שירותים, דיוור ישיר, שירותי דיוור ישיר, עידוד רכישה, ניתוח ועיבוד המידע, פילוח ומחקר סטטיסטי וכן למטרות עסקיות ולצרכי פרסום ושיווק – ובכלל זאת, מסירת, גילוי ו/או מכירת המידע לצדדים שלישיים, בישראל או מחוץ לישראל, לרבות מפרסמים, חברות ביטוח, והמסלקה הפנסיונית ("הספקים").

 מובהר להלן כי אינך חייב לתת הסכמתך לשימוש למסירת ו/או הפקת המידע ובכל שימוש באתר הנך מסכים מרצונך למתן המידע, לכל שימוש בו ולהעברתו כמפורט כאן. 

 בנוסף למטרות השימוש המפורטות במסמך זה או בתנאי השימוש, ומבלי לגרוע מהן, אורבן רייד  רשאית לעשות שימוש במידע, ולהעבירו לצדדים שלישיים, לפי שיקול דעתה, בין היתר גם על מנת, למלא אחר הוראות הדין, לרבות כל חיקוק, חוק, אמנה, פקודה, תקנה, צו, הוראה רשמית, הוראת מינהל, חוזר ו/או הנחיה של גוף שלטוני או רגולטורי כלשהו; במקרה של תלונה ו/או בקשה בקשר עם השימוש באתר ו/או על מנת לטפל בבעיות אבטחה ו/או בעיות טכניות במערכת; במקרה של סכסוך משפטי או עסקי בינך ובין אורבן רייד ; על מנת להשיב על תביעות של צדדים שלישיים; על מנת להגן על זכויות הקניין של אורבן רייד  ו/או של המשתמשים באתר; במקרים בהם השימוש באתר נעשה בניגוד לאמור בתנאי השימוש ו/או בניגוד להוראות כל דין ולצורך שינוי האתר.

 

הנך מאשר כי למטרות המפורטות במדיניות פרטיות זו, אורבן רייד  רשאית להעביר את המידע לספקים, והספקים, יהיו רשאים לעשות שימוש במידע שהועבר אליהם לאותן מטרות שמפורטות במדיניות פרטיות זו ובתנאי השימוש, וכן לשמור את המידע במאגרי המידע שלהם. אורבן רייד  לא תישא באחריות בכל מין וסוג שהוא, בגין כל שימוש של הספקים במידע כאמור.

 

מבלי לגרוע מכלליות האמור במסמך זה, הנך מאשר לאורבן רייד  לעשות שימוש בתעודת הזהות שהזנת לצורך הוצאת דוח מסלקה פנסיונית ואישור החברה המבטחת על מנת לאמת את זהותך וכן לצורך הפקת קוד אימות בשמך על מנת לקבל מידע למערכת הסליקה הפנסיונית המרכזית. הנך מאשר את העברת הפרטים שהזנת במערכות השונות באתר (לרבות פרטי כרטיס האשראי שלך ותעודת הזהות שלך) לספקים, לצורך שימוש באתר. הנך מאשר קבלת הצעה לפוליסת ביטוח מאורבן רייד.

 ככל שאורבן רייד  תעשה פעולה של שינוי מבנה, העברת שליטה, מכירת פעילות, מיזוג וכיוצא בזה, עם צד שלישי, אורבן רייד  תהיה רשאית להעביר כל מידע שברשותה לאותו צד שלישי כאמור.

 אורבן רייד  עשויה להעביר מידע גם למדינות מחוץ לישראל. חלק מהמדינות הללו עלולות שלא להחיל חקיקה דומה להגנה על נתונים. בעצם הגלישה באתר, הנך מסכים להעברות בינלאומיות של מיעד כאמור. אורבן רייד  תנקוט במאמצים סבירים כדי להבטיח שהמידע יישאר מוגן כראוי כשהוא מועבר בין גבולות בינלאומיים כאמור.

 כחלק מתפעול שוטף של האתר, אורבן רייד  משתמשת ב"עוגיות" (Cookies) המשמשות בין היתר לאימות פרטים, התאמה להעדפות המשתמש ואיסוף מידע סטטיסטי. מובהר כי לא מתבקש אישור ממך בטרם שימוש כאמור. הנך רשאי, בכל עת, לנקות את ה"עוגיות" מן הדפדפן או להגדירו כך שיסרב להשתמש ב"עוגיות". יחד עם זאת, אורבן רייד  איננה מבטיחה כי פעולות כאלה יאפשרו גלישה תקינה באתר והיא רשאית לחסום ו/או לא לתת שירות במקרים בהם נעשו פעולות כאמור.

הנך מאשר כי אתה מסכים לקבל דברי פרסומת כאמור בסעיף 30א. לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב – 1982 ("חוק התקשורת") וכן לקבלת דיוור ישיר על פי חוק הגנת הפרטיות התשמ"א-1981 ("חוק הגנת הפרטיות") מאורבן רייד  ומהספקים. 

 מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, הנך מסכים ומאשר לקבל עדכונים, הטבות, מבצעים, פרסומות, מידע שיווקי, דיוור ישיר ו/או הצעות לרכישת מוצרים או שירותים מאורבן רייד  ו/או מצדדים שלישיים, לנייד, למייל, באמצעות פקסימיליה, מערכת חיוג אוטומטי, הודעה אלקטרונית, הודעת מסר קצר ו/או כל אמצעי תקשורת אחר, הכל, מאורבן רייד  ו/או מהצדדים השלישיים.

בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, הנך רשאי לעיין בכל עת , במידע אודותייך המוחזק במאגרי המידע של אורבן רייד  (בעצמך או באמצעות מי שהורשה על ידך בכתב או על ידי אפוטרופוס שלך). יובהר כי אין אפשרות לעיין במידע שאינו מזוהה (דהיינו, מידע שנאסף ו/או נשמר, ללא זיהוי ספציפי). לעיון במידע, הנך מתבקש ליצור קשר עם אורבן רייד  באחת מדרכי ההתקשרות המפורטות בסעיף ‎25 להלן.

אם עיינת במידע ומצאת כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, הנך רשאי לפנות לאורבן רייד  באמצעות הדוא"ל באחת מדרכי ההתקשרות המפורטות בסעיף ‎25 להלן. אורבן רייד  תתייחס לבקשתך ותפעל בהתאם להוראות הדין.

בכל מקרה בו תחליט שאינך מעוניין לקבל דיוור ישיר או פרסומות, עליך להודיע לאורבן רייד  על כך בכתב באמצעות אחת מדרכי ההתקשרות המפורטות בסעיף ‎‎25 להלן. במקרה כאמור, אורבן רייד  תסיר אותך מרשימת התפוצה, והכל בהתאם לחוק התקשורת ולחוק הגנת הפרטיות.

תשומת לבך – אורבן רייד  רשאית למנוע ממך לעשות שימוש באתר ולקבל מוצרים במקרה שתבקש את הסרתך כאמור.

מסירת מידע באתר ו/או איסופו בזמן הגלישה והשימוש באתר הינם הליכים מאובטחים באמצעות פרוטוקול TLS (Transport Layer Security)  המאפשר הצפנה של מידע המועבר ברשת האינטרנט באופן שאינו מאפשר קריאה ו/או זיהוי המידע בעת העברתו.

אורבן רייד  תעשה כל מאמץ לאבטח את המידע באתר, בהתאם לנהוג ולמקובל באתרים מסוג זה. אורבן רייד  איננה מבטיחה ואיננה ערבה לכך, כי מסדי הנתונים שלה, לרבות מידע שאתה מסרת, לא יפרצו וכי מידע כזה יגיע לצד שלישי שאיננו מורשה וכל עוד היא תנקוט באמצעים סבירים היא לא תהיה אחראית לכל נזק, מכל מין וסוג שהוא, שייגרם לך כתוצאה מפריצה למסדי הנתונים שלה ו/או לאתר ו/או למחשביה.

לתשומת לבך, השימוש באתר ו/או בתכנים שהועלו לאתר ו/או באתרים ו/או בתכנים קשורים בהם, עלול לחשוף אותך לסכנות הכרוכות בשימוש באינטרנט, ובכלל זאת, חדירה למחשב ו/או לטלפון הנייד, וירוסים, תוכנות זדוניות וכדומה.

גלישה או שימוש באתר ו/או כל שימוש או עיון בתכנים שהועלו לאתר ו/או באתרים ו/או בתכנים קשורים בהם, הינם באחריותך בלבד. אורבן רייד  ממליצה לך להתקין תוכנות הגנה ואבטחה מספקות, בטרם כל שימוש ו/או כניסה לאתר.

אורבן רייד  לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך משימוש באתר.

על מדיניות פרטיות זו יחול הדין הישראלי והוא יפורש לפיו. לבית המשפט המוסמך במחוז תל אביב-יפו תהא סמכות השיפוט בכל עניין הנובע ממדיניות פרטיות זו.

השימוש והגלישה באתר מהווים הסכמה לכל האמור במסמך זה.

במידה וייקבע על-ידי בית משפט מוסמך כי הוראה כלשהי מהוראות מדיניות הפרטיות היא בלתי חוקית ו/או בלתי תקפה ו/או בלתי ניתנת לאכיפה, כולה או חלקה, אזי וככל שיקבע כך על ידי בית המשפט המוסמך, אותה הוראה בלבד או (לפי העניין) חלק ממנה בלבד יהיו בטלים, ולא יהא בכך כדי להשפיע על יתר הוראות מדיניות הפרטיות אשר תשארנה בתוקף ותחייב אותך.

אורבן רייד  לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך או למי מטעמך, אם מידע כלשהו לגביך יאבד, או יגיע לידי גורם עוין ו/או יעשה בו שימוש כלשהו שלא בהרשאה.

אורבן רייד  עשויה ויכולה לשנות (בדרך של שינוי, מחיקה, הסרה, הורדה, הוספה, לרבות הוספת תנאים) ("שינוי") של מדיניות הפרטיות באתר, מעת לעת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי. השימוש באתר ו/או במערכות יהיו כפוף למדיניות הפרטיות החדשה לאחר השינוי ולפיכך עליך לקרוא את מדיניות הפרטיות  בכל פעם שהנך עושה שימוש באתר.

דרכי ההתקשרות עם אורבן רייד:

אי-מייל:  info@urbanride.co.il

מספר טלפון: 0733989951

כתובת מנחם בגין 144, ת"א

תקנון ותנאי שימוש אורבן רייד (להלן- החברה)

כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי הינו מודע לתנאי השימוש באתר ומאשרם.

הנך מאשר בזאת כי אתה בעל כשרות משפטית ובגיל מספק על פי חוק ליצור חוזה מחייב, לעניין זה לפחות בגיל 21, על מנת שתהיה כשיר להשתמש באתר ו/או ברכישת שירות מהחברה. יצויין כי עליך לעמוד בדרישות חברות הביטוח והאתר לרבות אזרחות ישראלית, ת.ז בתוקף, בעל דואר אלקטרוני תקין ופעיל, בעל כתובת בישראל, ועוד דרישות שיעלו בהמשך ההתקשרות לצורך קבלת הפוליסה המבוקשת והנפקתה. החברה לא תישא באחריות מכל סוג, בגין כל נזק שהוא, בין אם ישיר ובין אם עקיף, אשר נגרם עקב שימוש באתר.

כל המבצע פעולה באתר מאשר שהינו מודע לתנאי השימוש באתר ומקבלם. השארת מידע ופרטי יצירת קשר ייעשו באמצעות מילוי טופס חכם כפי שמופיע באתר- לרבות תנאי ההתקשרות הסופיים והסדר התשלום (להלן: "פניה"). יצויין כי המחיר המצוין באתר אינו סופי וכפוף לאישורן הסופי של חברות הביטוח ובהתאם לנתונים שנמסרו והמסמכים שיוגשו בפועל לצורך קבלת אישור חברת הביטוח להנפקת הפוליסה כאמור. 

  1. הצהרות משתמש באתר 

הריני מאשר, מצהיר ומתחייב כדלקמן:  1.1 הריני מאשר בזאת, כי אני מעוניין לקבל הצעה לביטוח באמצעות אתר אינטרנט זה עבורי ו/או עבור בני משפחתי מקרבה ראשונה, ולצרכים אישיים בלבד. 1.2 הריני מסכים, כי במידה ויופסק תהליך קבלת ההצעה לביטוח באמצעות אתר זה, בכל שלב ומכל סיבה שהיא, נציגי אורבן רייד ו/או מי מטעמה יפנו אליי באמצעי התקשרות שונים בהתאם לפרטים שמסרתי, במטרה לסייע לי להשלים את תהליך קבלת ההצעה ורכישת הפוליסה. לעניין זה, קבלת הצעה והליך רכישה אשר החלו באתר, ייחשבו לרכישה באמצעות האתר, אף אם הרכישה בפועל הושלמה בסיוע של נציג מטעם החברה. הריני להצהיר כי בעת אישור תנאים אלו, הריני מייפה את כוחם של נציגי אורבן רייד, בראשות סוכן הביטוח רמי בכר, לבצע חיפוש עבורי ועבור ילדיי הקטינים באתר הר הביטוח להוצאת דוח מסלקה לטובת בחינת כפל ביטוח טרם הנפקת הפוליסה. 1.3 הריני מאשר כי קראתי את תנאי השימוש ומדיניות שמירת הפרטיות של החברה והבנתי את האמור בהם. 1.4 ידוע לי, כי פוליסות הביטוח על נספחיהן מפורסמות באתר האינטרנט של החברה, וניתן לצפות בהן, להדפיסן ולהורידן מהאתר בכל עת. 1.5 ידוע לי, כי תנאי הפוליסה וחריגיה וכן כל האמור בדף פרטי הביטוח התקפים במועד תחילת הביטוח, הם אלו אשר יחייבו את הצדדים. 1.6 הנני מצהיר כי כל הפרטים אשר יימסרו על ידי במסגרת פנייתי לקבלת הצעה ו/או לרכישת פוליסת ביטוח באמצעות אתר זה, נמסרים מרצוני החופשי והינם נכונים, מלאים, אמתיים ומדויקים וכי לא הסתרתי ו/או סילפתי מידע העלול להטעות את אורבן רייד בשיקוליה ביחס לקיבול הצעתי ו/או קביעת דמי הביטוח, לפי העניין. הריני מתחייב בזאת להביא לידיעת החברה כל שינוי בפרט מהותי שנמסר על ידי לצורך רכישת הביטוח. 1.7 ידוע לי, כי בהעדר המצאת אישורים תומכים במידע שנמסר על ידי לצורך קביעת תנאי הביטוח ודמי הביטוח, החברה תהא רשאית לעדכן את דמי הביטוח במהלך תקופת הביטוח, רטרואקטיבית מיום תחילת הביטוח, תוך חיוב אמצעי התשלום באמצעותו שולם הביטוח, ובמקרים חריגים אף לבטל את הפוליסה, בכפוף לתנאי הביטול הקבועים בה. 1.8 הריני מאשר בזאת, כי קראתי והבנתי את ההצהרות וההודעות הנלוות לתהליך קבלת הצעה ו/או הרכישה באתר, לרבות ובפרט מסמך הצהרות זה, ואני מסכים לכל האמור בהן. 1.9 ידוע לי, כי מסמך הצהרות זה חל עליי ועל כל אלו שיבוטחו במסגרת הפוליסה אותה ברצוני לרכוש באמצעות אתר האינטרנט, וכן כי הצהרתי זו מחייבת את עזבוני ו/או את הבאים מטעמי. 1.10 הריני מצהיר בזאת כי הנני דובר השפה העברית, ומבין היטב את האמור במסמך הצהרות זה ובכל הקשור להצעה ולרכישת הביטוח. 1.11 הנפקת הפוליסה על פי פרטי ההצעה באתר החברה יעשה בכפוף לאישור ולתנאים, דרישות למתן מידע ונתונים נוספים של חברת הביטוח ובכפוף לאישורה. ידוע לי כי תנאי הביטוח ותנאי להשלמת הליך רכישת הפוליסה הינו אישור חברת הביטוח לתנאי הפוליסה והינם כפופים לכל הוראת דין ו/או הוראה מאת הממונה על רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. 1.12 ידוע לי כי הפוליסה תשולם באמצעות כרטיס אשראי בלבד, , במסגרת האפשרויות שיינתנו על ידי החברה במעמד רכישת הביטוח, וכפי שיעודכנו מעת לעת. ידוע לי כי התשלומים יהיו חודשיים, שווים ורצופים, ובפרמיה שקלית – על פי תנאי החברה המבטחת. 

החברה רשאית לפתח ממשקים פעילויות וכלים טכנולוגיים נוספים באתר.

לחברה תהיה הזכות, בכל עת, לשנות ו/או להפסיק כל מאפיין ו/או תכונה ו/או שימוש של האתר ו/או השירות, לרבות תוכן, ו/או תנאים הנדרשים לצורך גישה ושימוש באתר ו/או הנפקת פוליסה. החברה רשאית להפסיק הפצתו של כל מידע, לשנות ו/או להפסיק כל שיטת העברת מידע.

הצעות המחיר באתר נתונים לשינוי בהתאם למדיניות החברה ולתנאי הפוליסה ודרישות חברת הביטוח. התוכן הנקוב בפוליסה הוא הגובר בעת סתירה בין הצעה באתר לבין הפוליסה שהופקה. האתר לא יישא באף אחריות לרבות אך לא רק בפניה שלא התממשה לפוליסה, תביעה שהוגשה ונדחתה באמצעות חברת הביטוח ו/או להצעת מחיר ולמקרה שהצעת המחיר הראשונית הייתה שונה מההצעה הסופית שניתנה ע"י חברת הביטוח ו/או שנקובה בפוליסה. 

אסורה תקיפת האתר לרבות הטמעת תוכנות עויינות, סריקת האתר באופן ידני ו/או באמצעות רובוט ו/או כריית נתונים, כניסה לאזורים ללא הרשאה, קבלת מידע שאינך מורשה לצפות בו, לרשום אחרים לקבלת השירות, שימוש באתר ומידע בו אלא רק למעט מילוי טופס פניה באתר ועיון במידע האתר.

חל איסור לעשות שימוש לרעה באתר ובתוכן האתר לרבות למטרות שאינן חוקיות או שיש בהן כדי לגרום לנזק, הטעיה, לעודד, לשדל להמריץ ולפעול בניגוד לחוק, פגיעה בזכויות קניין רוחני של צדדים שלישיים ובכלל, פגיעה בפרטיות של צד כלשהו, העלאת תכנים למטרת פרסום, הוצאת דיבה, השמצה, פוגעני, אסור לשימוש, להטיל אחריות על האתר ו/או לפגוע במוניטין האתר ומפעיליו. 

הנך מצהיר כי לא תמסור פרטים שקריים ותמלא את המסמכים ו/או הטפסים הדרושים באתר ובהתקשרות ההמשך באופן ממצה, עם נתוני אמת ובכלל, לרבות מילוי פרטים זהים בשנית ככל הדרוש, והכל לצורך קבלת הצעה לפוליסה המבוקשת ובהתאם לדרישות החברה ו/או חברת הביטוח הרלוונטית ו/או למדיניות האתר.

הינך מצהיר כי כל המידע שנמסר על ידך נכון ומדוייק וכי הינך יודע כי יכול שכל המידע וחלקים ממנו יועברו לגורמים שלישיים כגון חברות הביטוח אשר מסתמכים עליו וזאת לצורך מתן שירות מדויק ואמין. הנך מאשר כי השיחות הטלפוניות יהיו מוקלטות לצורך השלמת הליך רכישת הפוליסה עם נציגי החברה.

כל הזכויות באתר לרבות עיצוב האתר, לוגו, מבנה האתר, תוכנות,  קוד מחשב, קבצים גרפיים, ממשק, יישומים, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו, הינן רכוש אורבן רייד ורמי בכר פיננסים בע"מ וקניינם הרוחני. אין להעתיק, לשנות, לפרסם, לשדר, להעביר, למכור, להפיץ או לעשות שימוש מסחרי או אחר כלשהו, בתוכן האתר או כל חלק ממנו, ללא הסכמה מוקדמת ומפורשת בכתב מרמי בכר פיננסיים. כל הפרה של האמור בסעיף זה, עלולה לגרום לתוצאה של הפרת זכויות יוצרים, זכויות סימני מסחר ו/או זכויות קניין רוחני אחרות, באופן שעלול להשית על המפר עונשים ו/או קנסות פלילים ו/או אזרחיים.

אין לחשוף את הצעות המחיר לצדדים שלישיים אלא אם כן ניתן אישור מפורש ובכתב על ידי החברה.

המשתמש מוותר בעצם שימושו באתר על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מהאתר העשויה לנבוע כתוצאה משימוש באתר והסתמכות על האתר. ככל שקמות טענות בנוגע לתנאי הפוליסה מצד הלקוח ולהפך בין חברת הביטוח ללקוח, ילבנו ויפתרו זאת הצדדים מבלי לערב את האתר ומנהליה. ככל שיגרר האתר לסכסוך בין הצדדים, מבלי שהדין מחייב זאת, יישא המשתמש בתשלום עבור ההוצאות הכרוכות בעניין לרבות הוצאות עו"ד. יתרה מכך אין האתר אחראי על דרך, תנאי, אופן ההתקשרות של חברות הביטוח עם הלקוחות ולא יישא באף נזק בעניין.

בכל מקרה, ניתן לפנות לאזור צור הקשר באתר ולהשאיר פנייה. מנהל האתר יבדוק את הפניה אך אינו מתחייב לנקיטת פעולה מסויימת וקבועה מראש ו/או לעדכן בעניין.

המשתמש יפצה את האתר על ההוצאות הכרוכות כתוצאה מהפרת תנאי שימוש אלו לרבות טיפול משפטי ככל שיהיה.

כל זכות, סעד ו/או תרופה של החברה על פי תנאי שימוש אלו זה לא יגרעו מכל זכות, סעד ו/או תרופה אחרים של החברה. תנאי שימוש אלו אינם מהווים חוזה לטובת צד שלישי והוא לא מקנה כל זכות לצד שלישי כלשהו. שום ויתור, הימנעות מפעולה או מתן ארכה הניתנים על ידי החברה לא יחשבו כויתור על זכויותיה על פי תנאי שימוש אלו ו/או על פי כל דין, ולא תהווה תקדים לכל מקרה אחר, ולא יפגעו בזכותה של החברה לממש את זכויותיה בכל עת, ולא תשמע כל טענה בדבר ויתור או השהייה. במקרה של סתירה בין סעיפים בתנאי שימוש אלו יגבר הסעיף שעדיף מבחינה פרשנית בהתאם לכלל הניסוח ביתר הסעיפים של תנאי השימוש.

הדין החל על הפעולות באתר ועל תנאי שימוש אלה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות ייחודית ובלעדית לדון בכל תביעה ו/או בקשה העשויה להיות מוגשת בקשר לתנאי שימוש אלו נתונה לבית משפט בתל- אביב המוסמך לפי העניין.

מדיניות הפרטיות 

ככלל, אורבן רייד מכבדת את פרטיות לקוחותיה הפוטנציאליים ומבוטחיה (להלן: "לקוחות החברה") ודואגת בכל זמן נתון  להגן על המידע. אורבן רייד אוספת במאגר הנתונים שלה את המידע הדרוש לה על מנת לספק ללקוחות החברה את השירות המבוקש, תוך הגנה על אורבן רייד, והכל בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות התשמ"א 1981 (להלן: "החוק"), וכן הוראות דין ורגולציה החלות על אורבן רייד. 

מסמך זה המתאר את מדיניות הפרטיות באתר האינטרנט שכתובתו www.urbanride.co.il ("האתר") הינו חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש באתר. מדיניות הפרטיות חלה על כל צפייה ו/או שימוש באתר, בכל אמצעי תקשורת.

האמור במדיניות פרטיות זו כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, וכל האמור בה מיועד לנשים וגברים כאחד. כן, כל האמור במדיניות פרטיות זו בלשון יחיד, אף רבים במשמע, ולהפך.

שימוש באתר, לרבות השירותים השונים המוצעים דרכו, עשויים להיות כרוכים ברישום ומסירת פרטים ומידע אישי (כגון שם, מספר תעודת זהות, גיל, כתובת, מספר טלפון, דואר אלקטרוני, פרטי אמצעי תשלום ועוד). לתשומת לבך, אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים והמידע האישי. אורבן רייד מתחייבת לשמור על סודיות המידע האישי שברשותה, ולוודא כי כל העוסק מטעמה, לרבות ספקי שירות, יתחייבו בכתב לשמירה על סודיות המידע והעדר שימוש בו, אלא במסגרת מילוי תפקידם ולמטרה שלשמה נמסר המידע.

מסירת מידע תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי בלבד – אולם מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום או להשתמש בחלק משירותי האתר, לרבות ביטול תוקף הפוליסה, ככל ותונפק, וכל שירות הניתן לך או באפשרות לקבלו.

 הנך נותן הסכמתך לאורבן רייד  לאסוף ולשמור מידע בקשר אלייך, שייאסף במסגרת שימושך באתר ו/או בכל מסגרת אחרת הקשורה לאורבן רייד  – בין אם יימסר באופן ישיר על ידך ובין אם יתקבל או יופק באופן עקיף ("המידע") – במאגרי המידע של החברה.

 הנך נותן הסכמתך לכך שאורבן רייד  תהיה רשאית לאסוף ולהפיק את המידע , ולעשות שימוש במידע , כדי לאפשר לך להשתמש באתר, למטרות שיווק ומכירה, למתן הצעות, מתן הטבות, יצירת קשר, שליחת עדכונים, פניה וזיהוי, אימות פרטים, שיפור השירות, מתן שירותים, דיוור ישיר, שירותי דיוור ישיר, עידוד רכישה, ניתוח ועיבוד המידע, פילוח ומחקר סטטיסטי וכן למטרות עסקיות ולצרכי פרסום ושיווק – ובכלל זאת, מסירת, גילוי ו/או מכירת המידע לצדדים שלישיים, בישראל או מחוץ לישראל, לרבות מפרסמים, חברות ביטוח, והמסלקה הפנסיונית ("הספקים").

 מובהר להלן כי אינך חייב לתת הסכמתך לשימוש למסירת ו/או הפקת המידע ובכל שימוש באתר הנך מסכים מרצונך למתן המידע, לכל שימוש בו ולהעברתו כמפורט כאן. 

 בנוסף למטרות השימוש המפורטות במסמך זה או בתנאי השימוש, ומבלי לגרוע מהן, אורבן רייד  רשאית לעשות שימוש במידע, ולהעבירו לצדדים שלישיים, לפי שיקול דעתה, בין היתר גם על מנת, למלא אחר הוראות הדין, לרבות כל חיקוק, חוק, אמנה, פקודה, תקנה, צו, הוראה רשמית, הוראת מינהל, חוזר ו/או הנחיה של גוף שלטוני או רגולטורי כלשהו; במקרה של תלונה ו/או בקשה בקשר עם השימוש באתר ו/או על מנת לטפל בבעיות אבטחה ו/או בעיות טכניות במערכת; במקרה של סכסוך משפטי או עסקי בינך ובין אורבן רייד ; על מנת להשיב על תביעות של צדדים שלישיים; על מנת להגן על זכויות הקניין של אורבן רייד  ו/או של המשתמשים באתר; במקרים בהם השימוש באתר נעשה בניגוד לאמור בתנאי השימוש ו/או בניגוד להוראות כל דין ולצורך שינוי האתר.

 

הנך מאשר כי למטרות המפורטות במדיניות פרטיות זו, אורבן רייד  רשאית להעביר את המידע לספקים, והספקים, יהיו רשאים לעשות שימוש במידע שהועבר אליהם לאותן מטרות שמפורטות במדיניות פרטיות זו ובתנאי השימוש, וכן לשמור את המידע במאגרי המידע שלהם. אורבן רייד  לא תישא באחריות בכל מין וסוג שהוא, בגין כל שימוש של הספקים במידע כאמור.

 

מבלי לגרוע מכלליות האמור במסמך זה, הנך מאשר לאורבן רייד  לעשות שימוש בתעודת הזהות שהזנת לצורך הוצאת דוח מסלקה פנסיונית ואישור החברה המבטחת על מנת לאמת את זהותך וכן לצורך הפקת קוד אימות בשמך על מנת לקבל מידע למערכת הסליקה הפנסיונית המרכזית. הנך מאשר את העברת הפרטים שהזנת במערכות השונות באתר (לרבות פרטי כרטיס האשראי שלך ותעודת הזהות שלך) לספקים, לצורך שימוש באתר. הנך מאשר קבלת הצעה לפוליסת ביטוח מאורבן רייד.

 ככל שאורבן רייד  תעשה פעולה של שינוי מבנה, העברת שליטה, מכירת פעילות, מיזוג וכיוצא בזה, עם צד שלישי, אורבן רייד  תהיה רשאית להעביר כל מידע שברשותה לאותו צד שלישי כאמור.

 אורבן רייד  עשויה להעביר מידע גם למדינות מחוץ לישראל. חלק מהמדינות הללו עלולות שלא להחיל חקיקה דומה להגנה על נתונים. בעצם הגלישה באתר, הנך מסכים להעברות בינלאומיות של מיעד כאמור. אורבן רייד  תנקוט במאמצים סבירים כדי להבטיח שהמידע יישאר מוגן כראוי כשהוא מועבר בין גבולות בינלאומיים כאמור.

 כחלק מתפעול שוטף של האתר, אורבן רייד  משתמשת ב"עוגיות" (Cookies) המשמשות בין היתר לאימות פרטים, התאמה להעדפות המשתמש ואיסוף מידע סטטיסטי. מובהר כי לא מתבקש אישור ממך בטרם שימוש כאמור. הנך רשאי, בכל עת, לנקות את ה"עוגיות" מן הדפדפן או להגדירו כך שיסרב להשתמש ב"עוגיות". יחד עם זאת, אורבן רייד  איננה מבטיחה כי פעולות כאלה יאפשרו גלישה תקינה באתר והיא רשאית לחסום ו/או לא לתת שירות במקרים בהם נעשו פעולות כאמור.

הנך מאשר כי אתה מסכים לקבל דברי פרסומת כאמור בסעיף 30א. לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב – 1982 ("חוק התקשורת") וכן לקבלת דיוור ישיר על פי חוק הגנת הפרטיות התשמ"א-1981 ("חוק הגנת הפרטיות") מאורבן רייד  ומהספקים. 

 מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, הנך מסכים ומאשר לקבל עדכונים, הטבות, מבצעים, פרסומות, מידע שיווקי, דיוור ישיר ו/או הצעות לרכישת מוצרים או שירותים מאורבן רייד  ו/או מצדדים שלישיים, לנייד, למייל, באמצעות פקסימיליה, מערכת חיוג אוטומטי, הודעה אלקטרונית, הודעת מסר קצר ו/או כל אמצעי תקשורת אחר, הכל, מאורבן רייד  ו/או מהצדדים השלישיים.

בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, הנך רשאי לעיין בכל עת , במידע אודותייך המוחזק במאגרי המידע של אורבן רייד  (בעצמך או באמצעות מי שהורשה על ידך בכתב או על ידי אפוטרופוס שלך). יובהר כי אין אפשרות לעיין במידע שאינו מזוהה (דהיינו, מידע שנאסף ו/או נשמר, ללא זיהוי ספציפי). לעיון במידע, הנך מתבקש ליצור קשר עם אורבן רייד  באחת מדרכי ההתקשרות המפורטות בסעיף ‎25 להלן.

אם עיינת במידע ומצאת כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, הנך רשאי לפנות לאורבן רייד  באמצעות הדוא"ל באחת מדרכי ההתקשרות המפורטות בסעיף ‎25 להלן. אורבן רייד  תתייחס לבקשתך ותפעל בהתאם להוראות הדין.

בכל מקרה בו תחליט שאינך מעוניין לקבל דיוור ישיר או פרסומות, עליך להודיע לאורבן רייד  על כך בכתב באמצעות אחת מדרכי ההתקשרות המפורטות בסעיף ‎‎25 להלן. במקרה כאמור, אורבן רייד  תסיר אותך מרשימת התפוצה, והכל בהתאם לחוק התקשורת ולחוק הגנת הפרטיות.

תשומת לבך – אורבן רייד  רשאית למנוע ממך לעשות שימוש באתר ולקבל מוצרים במקרה שתבקש את הסרתך כאמור.

מסירת מידע באתר ו/או איסופו בזמן הגלישה והשימוש באתר הינם הליכים מאובטחים באמצעות פרוטוקול TLS (Transport Layer Security)  המאפשר הצפנה של מידע המועבר ברשת האינטרנט באופן שאינו מאפשר קריאה ו/או זיהוי המידע בעת העברתו.

אורבן רייד  תעשה כל מאמץ לאבטח את המידע באתר, בהתאם לנהוג ולמקובל באתרים מסוג זה. אורבן רייד  איננה מבטיחה ואיננה ערבה לכך, כי מסדי הנתונים שלה, לרבות מידע שאתה מסרת, לא יפרצו וכי מידע כזה יגיע לצד שלישי שאיננו מורשה וכל עוד היא תנקוט באמצעים סבירים היא לא תהיה אחראית לכל נזק, מכל מין וסוג שהוא, שייגרם לך כתוצאה מפריצה למסדי הנתונים שלה ו/או לאתר ו/או למחשביה.

לתשומת לבך, השימוש באתר ו/או בתכנים שהועלו לאתר ו/או באתרים ו/או בתכנים קשורים בהם, עלול לחשוף אותך לסכנות הכרוכות בשימוש באינטרנט, ובכלל זאת, חדירה למחשב ו/או לטלפון הנייד, וירוסים, תוכנות זדוניות וכדומה.

גלישה או שימוש באתר ו/או כל שימוש או עיון בתכנים שהועלו לאתר ו/או באתרים ו/או בתכנים קשורים בהם, הינם באחריותך בלבד. אורבן רייד  ממליצה לך להתקין תוכנות הגנה ואבטחה מספקות, בטרם כל שימוש ו/או כניסה לאתר.

אורבן רייד  לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך משימוש באתר.

על מדיניות פרטיות זו יחול הדין הישראלי והוא יפורש לפיו. לבית המשפט המוסמך במחוז תל אביב-יפו תהא סמכות השיפוט בכל עניין הנובע ממדיניות פרטיות זו.

השימוש והגלישה באתר מהווים הסכמה לכל האמור במסמך זה.

במידה וייקבע על-ידי בית משפט מוסמך כי הוראה כלשהי מהוראות מדיניות הפרטיות היא בלתי חוקית ו/או בלתי תקפה ו/או בלתי ניתנת לאכיפה, כולה או חלקה, אזי וככל שיקבע כך על ידי בית המשפט המוסמך, אותה הוראה בלבד או (לפי העניין) חלק ממנה בלבד יהיו בטלים, ולא יהא בכך כדי להשפיע על יתר הוראות מדיניות הפרטיות אשר תשארנה בתוקף ותחייב אותך.

אורבן רייד  לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך או למי מטעמך, אם מידע כלשהו לגביך יאבד, או יגיע לידי גורם עוין ו/או יעשה בו שימוש כלשהו שלא בהרשאה.

אורבן רייד  עשויה ויכולה לשנות (בדרך של שינוי, מחיקה, הסרה, הורדה, הוספה, לרבות הוספת תנאים) ("שינוי") של מדיניות הפרטיות באתר, מעת לעת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי. השימוש באתר ו/או במערכות יהיו כפוף למדיניות הפרטיות החדשה לאחר השינוי ולפיכך עליך לקרוא את מדיניות הפרטיות  בכל פעם שהנך עושה שימוש באתר.

דרכי ההתקשרות עם אורבן רייד:

אי-מייל:  info@urbanride.co.il

מספר טלפון: 0733989951

כתובת מנחם בגין 144, ת"א