ביטוח קורקינט חשמלי

מאפשר לקבל פיצוי במקרה וחלילה נפגעת מתאונה בדיוק כמו בכיסוי תאונות אישיות. נפילה מקורקינט בדרך כלל גוררת אחריה פציעות חמורות כמו שברים ולצערנו קיים סיכון מעבר לפגיעה הפיזית.

נכון להיום רוכבי הקורקינט לא מקבלים שום פיצוי במקרה של פציעה ומספר התאונות גבוה להחריד. ביום אחד בודד הוא יכול להגיע לעשרות מאושפזים הנאלצים להתמודד עם נטל כלכלי: “אמש באיכילוב: 6 נפגעים בתאונות קורקינט (גלובס)". כדי לרכך את הנזק הנגרם בפן הכלכלי של רוכבי הקורקינט השקנו ביטוח המאפשר לקבל פיצוי במקרה של פציעה בדומה לביטוחי תאונות אישיות.

מדוע צריך ביטוח קורקינט חשמלי?

 הסיבה העיקרית לרכישת ביטוח לקורקינט קשורה לסיכון הגבוה לתאונה. מעבר לנסיעה פזיזה, שימוש בפלאפון ועוד סכנות רבות שאנו מביאים על עצמנו ישנם בורות במדרכה, נהגים לא זהירים, אנשים שמתפרצים לכביש, קורקינטים שנשברים בזמן הנסיעה ועוד. (מדיווחים ברשת התרחש אצל שיאומי)

קיימים הרבה מצבים בהם אדם נקלע לתאונת קורקינט וכתוצאה מכך מוצא את עצמו עם שבר ביד או רגל ושלא נדע גרוע מכך מצב של נכות, אורך החיים שלו משתבש. לדוגמא אדם ששבר את היד לא יוכל ללכת לעבודה מספר חודשים בדרך כלל זה נע בין חודש לשלושה חודשים. רק בשביל לסדר את האוזן להלן כתבה על 21 פצועים מתאונות קורקינט בסופ"ש בודד "עם השמש חזרו גם תאונות הקורקינטים"(גלובס)

זאת אומרת שמהלך חייו התקין נעצר והשגרה מסביב ממשיכה וזה אומר שההוצאות מסביב עדין ממשיכות. אוכל, שכר דירה, חשמל, מים אבל המשכורת נעצרת. הסיכון שקיים לרוכב קורקינט חשמלי לשבור את היד או הרגל הוא גדול בהרבה מהולך רגל או נהג רגיל. רמת הסיכון לתאונה על קורקינט גדולה בהרבה מהסיכון של כל כלי תחבורתי אחר.

למי מיועד ביטוח קורקינט חשמלי?

התשובה היא לכולם וכמובן שזה תלוי בכמות הנסיעות שלך. בעצם היום אדם שנפצע ולא מבוטח כל ההוצאות תלויות רק בו. זה אומר שלא יהיה לו כסף לשלם את ההוצאות הקבועות כמו אוכל, שכירות, חשמל, מים. הפוליסה באה להוריד את הסיכון הכלכלי כתוצאה מתאונה ולתת ביטחון ושקט נפשי. אם נפצעת ואין לך ביטוח כנראה שתתאושש לאחר זמן מה אבל השאלה היא האם תצא מהבור הכלכלי שנקלעת אליו. דוגמא עכשווית היא הקורונה, אנשים רבים מצאות את עצמם ללא הכנסה ונקלעו למצב שלא ציפו לו ולרבים מהם אין את היכולת לכלכל את עצמם כרגע. אז הקורונה היא לא דבר שתלוי בנו אבל ביטוח שעולה החל מ-22 ₪ בחודש כן תלוי בנו. חורים במדרכות, בורות בכביש, פתחי ביוב, נהגים לא זהירים ואפילו אבן קטנה על הכביש לא תלויים בנו. מה שתלוי בנו נעשה בצורה הטובה ביותר אבל מה שלא תלוי בנו לא כדאי שנסתמך עליו.

 

הצטרפו עוד היום לביטוח הגנה אישית החל מ-22 ₪ בחודש!

 

רגע אבל ביטוח לאומי אמור לפצות אותי? תלוי סיטואציה

המדינה דואגת לשלם במקרה של תאונה מקורקינט רק במקרה שנפצעת בדרך לעבודה. יחד עם זאת, מתי לאחרונה יצא לך לתבוע את ביטוח לאומי? האם מישהו עוזר לייצג אותך? והשאלה הכי חשובה היא תוך כמה זמן תראה את הכסף הזה?  במקרה הטוב כפי שניתן לראות בכתבה הבאה על ביטוח לאומי תוך כמה חודשים, חצי שנה, שמונה חודשים והכסף בחשבון אז מה קורה בזמן הזה?  מי משלם את החשבונות? בגלל זה עושים ביטוח וחוסכים את הכאב ראש של הלוואה עם ריבית מפוצצת או תשלום מנופח לעורך דין. הביטוח נועד בשביל לקבל שקט הן מהפן הכלכלי והן מהצד הנפשי במקרה של תאונה.

כיסויים עיקריים של ביטוח קורקינט חשמלי

שברים – הפיצוי החשוב ביותר שהביטוח שלנו מכסה הינו שברים בין 10,000 עד 100,000 שקלים. פיצוי השברים גבוהה באופן יחסי מכל הביטוחים שקיימים בשוק מכיוון שבהרכבת הביטוח היה חשוב לנו לפצות בסכום גבוה דווקא את מקרי השבר שמהווים 85% ממקרי תביעות הקורקינט.

ביטוח חיים – מעבר לשברים הכיסוי ניתן במקרה של מוות. סכום הפיצוי נע בין 50,000 עד  500,000 שקלים בהתאם לפרמיה.

נכות מתאונה – במקרה של תאונה מוענק סכום חד פעמי כאשר נקבעת נכות קבועה, הפיצוי עתיד לסייע לך ולמשפחתך לשאת בהשלכות הכלכליות כתוצאה מהנכות.

כיסויים נוספים – סיעוד מתאונה, אשפוז מתאונה, ניתוח פלסטי מתאונה, ניתוח אורטופדי מתאונה ועוד מקרים אשר עתידים לתת מענה למקרה שלא תוכלו להתפרנס באופן עצמאי. חשוב לציין שאי אפשר לעשות התאמות לדוגמא 50 אלף מוות ונכות ו100 אלף שברים.

בסוף המאמר תוכלו להתאים את הביטוח לפי הצרכים שלכם! בהתאם לגובה הפיצוי שתרצו לקבל במקרה של פציעה.

כיסויים שעדין לא נכללים בפוליסת ביטוח קורקינט חשמלי

גניבת קורקינט – הביטוח לא מכסה מקרה של גניבת קורקינט אלא מה שקשור לפגיעות גוף. במקרה של תאונה הגוררת פציעה חשוב לנו לספק מעטפת כלכלית שתפצה על הזמן בו אין יכולת להתפרנס. על כן, מקרה של גניבה אינו מכוסה במסגרת הביטוח.

צד ג' – במקרה של פגיעה בצד ג' או במילים פשוטות יותר אדם אחר שנפגע כתוצאה מהתאונה, הביטוח יספק הגנה וכיסוי רק לאדם המבוטח ולא לנפגע אחר כתוצאה מהתאונה.

מדוע צד ג' וגניבה אינם מכוסים בביטוח קורקינט חשמלי?

לרוב כיסויים הללו אינם בעלי השלכות ישירות הנוגעות ליציבות כלכלית במקרה של פציעה חמורה. אלא כיסויים שהעלות החודשית שלהם גבוהה ולרוב לא משתלמת למבוטח. לכן אנו לא רואים כל היגיון לשלב אותם בביטוח הקורקינט.

מטרתינו להעניק שקט כלכלי במקרה ואיבדת את היכולת לעבוד ולא לדאוג לפגיעת אחר (צד ג') אלא לפגיעה מהצד שלך. במקרה ונגנב לך הקורקינט כנראה שיתאפשר לך לעבוד ולכסות הפסדים אך במקרה של פציעה ופגיעת גוף יהיה לך קשה להתמודד עם החשבונות השוטפים ולכן התמקדנו בכיסויים שפורטו מעלה.

*נכון להיום הביטוחים שקיימים גובים השתתפות עצמית גבוהה מאד ולכן לא תמיד משתלמת.

ביטוח קורקינט חשמלי מכסה בחו"ל

הביטוח תופס בכל מקום שחלילה תקרה תאונה עם הקורקינט, בחודשים האחרונים רבים מבטחים את עצמם לרוב בטיסות לאמסטרדם. לצורך הבהרה, גם אם תקרה לך תאונה מצערת על קורקינט חשמלי בחו"ל, הביטוח יכסה אותך כמו בכיסויים הביטוחיים בארץ. בנוסף לכך, הביטוח תקף גם במקרה ורכבת על קורקינט שלא בבעלותך או קורקינט שיתופי כגון:  Lime Wind Leo Bird

איפה כדאי לרכוש ביטוח לקורקינט חשמלי?

קודם כל אצלנו יש את המחיר הטוב ביותר בארץ לביטוח קורקינט חשמלי בהתאם לגובה הכיסוי. בחברות ביטוח אחרות צריך לקנות את הביטוח תחת חריג לאופנוע או לחלופין ביטוח על פציעות לא נפוצות ובעצם מנפחות את המחיר על פיצויים שסביר שלא תראו לעולם. בדגש על מקרים קשים מאוד כגון: מוות, נכות, סיעוד אבל את הנושא של שברים שמהווה 85% מהתביעות הביטוח ישאירו על סכום קטן.

היתרון הגדול של אורבן רייד מעבר להוזלת המחיר הוא שברגע האמת אנו מופיעים ונלחמים בשביל הלקוחות שלנו לקבל הפיצוי המגיע להם. במקרים רבים התנהלות ישירה מול חברת הביטוח לא רק שיותר יקרה אלא גם הופכת את הליך התביעה למייגע שלא לצורך. איתנו אין צורך להתייעץ עם עורך דין, פשוט וקל ה כ ל באונליין.

היתרון הגדול בסוכנות ביטוח קורקינט חשמלי על פני חברת ביטוח

אורבן רייד היא סוכנות ביטוח ולא חברת ביטוח וזה דגש חשוב כי במקרה של תאונה אנו בצד שלכם. כמו שלא הייתם הולכים לבית משפט בלי עורך דין לא נתפס שתלכו אל חברת ביטוח ללא ייצוג ראוי. ולכן האינטרסים שלכם הם האינטרסים שלנו ובמקרה של תביעה אנו מחויבים לעמוד מאחוריכם ולסייע כדי להקל על התהליך הבירוקרטי במקרה של תאונה.

מנכ"ל אורבן רייד חקר את השוק במשך שנה שלמה לפני שהרכיב את הביטוח. הפוליסה שלנו היא הטובה ביותר עם המחיר הטוב ביותר. לחברות אחרות יש את הכיסוי הזה אבל במחיר יקר יותר ואנו הצלחנו להפיק מהכסף שלכם את התמורה הגדולה ביותר. לכן, מרבית השליחים של WOLT שכבר הספיקו להחכים בוחרים בנו.

חשוב להדגיש שיש חברות כמו ביטוח ישיר או AIG שמוכרות ביטוי "זול יותר" לכאורה. אל תטעו, התביעה הגדולה ביותר שקשורה לביטוח קורקינט ובכלל ביטוח קורקינט היא תביעה על שברים. שאר החברות מציעות ביטוח זול יותר אבל השברים שלצערינו מאוד נפוצים מתאונות מסוג קורקינט (85%) מקבלות אצלם נפח שולי בתיק ופיצוי קטן בהרבה ממה שיש לפוליסה שאנחנו הרכבנו ומציעים. ביטוח מוות מתאונה ונכות מתאונה מבלבלים. הפיצויים הגבוהים על מוות ונכות מתרחשים רק במקרים נדירים ולכן התיק שלנו שם דגש על הפיצוי הנפוץ ביותר ולכן התמורה שלנו ביחס למחיר עדיפה על פני כל שאר המתחרים.

חשוב להדגיש שאורבן רייד היא לא חברת ביטוח אלא סוכנות ביטוח ובניגוד לחברות הביטוח יש לנו אינטרס מובהק להילחם על הפיצוי המגיע לכם במקרה של תאונה. לכן, לא רק שכדאי להצטרף אלינו בגלל המחיר אלא בגלל שאנו אלה שבאמת נדאג שיועבר עליכם הפיצוי במקרה מטלטל של תאונה קשה.

סעו בזהירות!

ואם לא אז לפחות תעשו ביטוח 😊

הצטרפו עכשיו!

ותוכלו להנות מביטוח הגנה אישית
החל מ-22 ₪ לחודש!

*כדאי להצטייד בתעודת זהות להמשך הצטרפות לביטוח

בלחיצה על הכפתור הנך מאשר את התקנון ותנאי השימוש

כמה אני רוצה לשלם בחודש?

{ המחיר הממוצע שבחרו ריידרים אחרים - ₪ }

*המחירים הינם משוערים ומותאמים לגילאי 23-34

כמה אני מקבל?

פיצוי בגין שבר ביד או ברגל

פיצוי בגין מוות או נכות

פיצוי בגין אישפוז יומי